Rova Mega

Rova Mega

Rychlá a jednoduchá montáž

Vzhledem k 10-násobně nižší hmotnosti v porovnaní s klasickými tvrdými krytinami je možné dosáhnout výraznou úsporu dřevní hmoty potřebné na stavbu krovu. Pásy krytiny jsou výrobcem dodávané v takových délkách, aby potřeba úprav byla co nejmenší. Při montáži se postupuje podle pokládacího plánu. V případě potřeby úprav je možné krytinu stříhat nůžkami na plech, okružní pilou s kotoučem na plech, nebo elektrickými přestřihovacími nůžkami. Krytina se kotví samořeznými šrouby na lati, kterých osová vzdálenost je 30 cm pro Profil 30, 35 cm pro Profil 35 a Maximu 35 a 40 cm pro Maximu 40. Podrobnější informace o montáži získáte v montážním návodě.

Dlouhá životnost

Kvalita a trvanlivost střešních krytin vyráběných z pozinkovaného ocelového plechu s lakoplastovou povrchovou úpravou je snad nejlépe "testovaná" v severských zemích, kde v složitých povětrnostních podmínkách spolehlivě chrání stavby už více než třicet let. Minimální odhadovaná životnost takovéto krytiny je v závislosti od agresivity prostředí 50 - 60 let. (Pro ilustraci: mnoho rod. domů postavených v 50-tých letech má střechy z falcovaného pozinkovaného plechu - když byl správně ošetřovaný, slouží dodnes). Odhadovaná životnost lakoplastové povrchové úpravy je 15 - 20 let. V případě hliníkové modifikace je životnost jádra v běžných podmínkách téměř neomezená, záruka a životnost povrchové úpravy je stejná jako v případě ocelového jádra. Aluzinek je materiál, jehož jádro tvoří taktéž ocelový plech, jeho povrch chrání vrstva hliníku a zinku. Tato povrchová úprava má asi 5-násobně delší životnost než pozink a navíc umožňuje vysokou přilnavost pro případný nátěr. Měděná krytina je určena pro nejnáročnější klienty.

Záruka

Na střešní krytinu a trapézové plechy s lakoplastovou úpravou je poskytovaná 30-letá záruka na neprorezavění a 10-letá záruka na vybrané vlastnosti povrchové úpravy.

Kontakt: David Filip, telefon: (+420) 603 108 428, e-mail: info@mojestrecha.cz