Střešní okna Fakro

Okna Fakro

Firma Fakro

Vznik firmy Fakro je datován do roku 1991. Za 15 let své existence je produkt neustále vylepšován a jeho export je realizován postupně téměř do celého světa. Dnes představuje Fakro lídra na světovém trhu střešních oken o čemž svědčí i umístění na 2. příčce celosvětového objemu prodeje.

Nesmírné úsilí je věnováno neustálému zvyšovaní kvality produktu skrze prvotřídní výběr vstupních surovin, modernizaci výrobního procesu až po technologický výzkum a vývoj. Základní surovinou je borovicové dřevo prvotřídní kvality bez kazů a suků. Veškeré dřevěné profily jsou hloubkově impregnovány a ekologicky lakovány.

Technické parametry oken jsou nadále zlepšovány a vyhovují těm nejpřísnějším platným stavebním normám. Přímo ve výrobě je kvalita sledována prostřednictvím více jak 70 různých typů měření a zkoušek.

Nynější nabídka oken a příslušenství Fakro uspokojí nároky a přání každého zákazníka. Výrobce je schopen realizovat i nespočet nadstandardních řešení, pokud jsou technicky realizovatelné. Samozřejmostí je také postupný rozvoj servisního zázemí.

Kontakt: David Filip, telefon: (+420) 603 108 428, e-mail: info@mojestrecha.cz